A czy Wy lubicie zimę?
Poznaj najbardziej uroczych i najlepszych przyjaciół: Henia i Hugona. Wszystko robią razem, ale pewnego ranka, kiedy liście zaczynają zmieniać kolor, wszystko zaczyna się zmieniać.
Henio jest taki zły. Spadające liście z drzew oznaczają, że zbliża się zima, a on zdecydowanie NIE przepada za za nią. Hugon jednak skacze z radości! Uwielbia zimę: przytulanie, długie, ciemne noce, chłód w powietrzu, śnieg!
Pojawiają się zabawne sceny przedstawiające różne punkty widzenia dwóch najlepszych przyjaciół. Czy ta dwójka będzie w stanie spojrzeć na sprawy z punktu widzenia drugiej osoby? Czy będą w stanie odłożyć na bok dzielące ich różnice?
Oczywiście, że tak: bo „kiedy na zewnątrz jest zimno…. Najlepszy przyjaciel zawsze cię ogrzeje”. To absolutnie urocza sezonowa opowieść pełna humoru, przyjaźni, miłości i śmiechu. Uwielbiamy chwytające za serce zakończenie! Ilustracje są najsłodsze; odważni i bystrzy, dzieląc się najsłodszymi chwilami przyjaźni i zabawy oraz najśmieszniejszymi chwilami nastrojów. Są kolorowe i ożywiają uroczych najlepszych przyjaciół w najwspanialszy sposób. Uwielbiamy tę zimową krainę bajek. Zdecydowanie lubimy tę książkę