W najbliższy poniedziałek 10 października 2022 w Zespole Szkół w Jacie od godziny 8.00 odbędzie się spotkanie autorskie najmłodszych uczniów szkoły z Barbarą Supeł – autorką książek dla najmłodszych czytelników.
BARBARA SUPEŁ pochodzi z Hajnówki – zielonego miasteczka położonego na skraju Puszczy Białowieskiej, ukończyła studia na kierunku nauki o rodzinie. Pisze teksty do książek dla dzieci.
Jest autorką książek dla najmłodszych. Zajmuje się pisaniem bajek, baśni, legend i literatury dziecięcej. Pisarka stworzyła serię książek o Jadzi Pętelce i jej bracie Stasiu. Inne znane książki autorki to między innymi: “Tuż przed Gwiazdką”, “Elfy na ratunek!”, “5-minutowe bajki. Zwierzęta na wsi” czy też “Czy wiesz, że… pojazdy pracują?”. Autorka ma na swoim koncie także książeczki z pomysłowymi zabawami i łamigłówkami oraz kolorowanki, które wciągają na wiele godzin zarówno dzieci jak i dorosłych.
Spotkanie z Barbarą Supeł będzie miało charakter warsztatów, po spotkaniu dzieci będą mogły kupić niewielką liczbę bajek i uzyskać autograf autorki.
Spotkanie jest organizowane przez Gminne Centrum Kultury w Jeżowem, Biblioteki Publiczne (Jata, Jeżowe, Groble) i Szkoły Podstawowe w tych miejscowościach.
Spotkania autorskie w Jeżowem i Groblach odbędą się o godz 9.30 i 11.00
Serdecznie zapraszamy najmłodszych uczniów tych szkół ?