Szanowni Państwo!
Drodzy sponsorzy!

Mamy zaszczyt zwrócić się do Państwa z propozycją włączenia się w organizację imprezy kulturalnej „WAKACJONALIA 2023 – DNI GMINY JEŻOWE”, która odbędzie się 22-23 lipca 2023 r. na boisku rezerwowym KS „SPARTA” w Jeżowem. To impreza nie tylko rozrywkowa, ale także wnosząca ogromny wkład w rozwój życia kulturalnego Gminy Jeżowe, powiatu niżańskiego i regionu, posiadająca również istotne walory artystyczne. W tym roku zaplanowaliśmy bogaty program, który zadowoli każdego uczestnika imprezy. Na imprezie wystąpią między innymi takie zespoły jak: DŻEM, DWA PLUS JEDEN, POWER PLAY. Rokrocznie impreza gromadzi tysiące widzów.

Dzięki włączeniu się w organizację tej imprezy możecie zapewnić Państwo reklamę swojej firmie, oraz przyczynić się do wspierania wydarzeń kulturalnych i artystycznych Gminy Jeżowe. Włączenie się w organizację tego typu wydarzeń jest w dzisiejszych czasach jedną z najlepszych form reklamy i promocji firmy. W zamian za wsparcie oferujemy Państwu możliwość zorganizowania własnego stoiska promocyjnego, umieszczenie baneru, ogłaszanie listy sponsorów na imprezie przez konferansjera, umieszczenie loga Państwa firmy na plakacie promującym imprezę i na stronie internetowej www.gckjezowe.pl oraz mediach społecznościowych FB, Instagram. Obecnie profil społecznościowy facebook GCK Jeżowe obserwuje ponad 4200 użytkowników, więc może to być ogromna liczba potencjalnych klientów Państwa firmy. Jest to wyjątkowo skuteczna i atrakcyjna forma prezentacji sponsorów. Od wysokości wpłaty uzależniony jest zakres w jakim będziemy reklamować Państwa firmę, niemniej będziemy wdzięczni za każdą pomoc finansową lub rzeczową. Dzięki patronom medialnym takim jak: prasa, informacyjne portale internetowe, telewizja, radio Państwa reklama dotrze do wielu potencjalnych klientów w regionie Podkarpacia.

Ze względu na czas wydruku plakatów, firmy zainteresowane sponsoringiem, które chcą znaleźć się na plakacie prosimy o wcześniejsze dokonanie wpłat lub o ewentualnie potwierdzenie i zadeklarowanie wpłaty (e-mailem, telefonicznie, osobiście). Termin ostateczny do umieszczenia loga na plakacie to 27 czerwca 2023 r. (wpłata na konto). Loga i informacje o firmie należy dosłać na adres e-mail: gckjezowe@gmail.com lub dostarczyć osobiście. Jeżeli życzą sobie Państwo rachunek za usługę prosimy w tytule przelewu wpisać „Usługa promocyjna Dni Gminy Jeżowe”, w pozostałych przypadkach prosimy w tytule przelewu wpisać „Darowizna na działalność statutową GCK Jeżowe”.

Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje, sponsoring pojmujemy jako obustronne zaufanie. Wierzymy, że wsparcie z Państwa strony będzie służyć promocji wizerunku Państwa firmy, efekty będą trwałe i głębokie, a nam pomoc ta umożliwi zrealizowanie ważnego dla Naszej Gminy wydarzenia kulturalnego.

Gminne Centrum Kultury w Jeżowem
37-430 Jeżowe 236/2
tel. 15 87 97 188 (od 10:00 – 18:00) lub 608 315 538
B. S. Stalowa Wola Oddział w Jeżowem
Nr konta 58 9430 1029 3000 1355 2000 0001

Więcej informacji na temat możliwości współpracy można uzyskać pod numerem telefonu
15 87 97 188 lub 608 315 538 – Zbigniew Bednarz – Dyrektor GCK Jeżowe

Z wyrazami szacunku
Zbigniew Bednarz
Dyrektor Gminnego Centrum Kultury w Jeżowem