Zakończył się remont budynku Biblioteki Publicznej w Groblach, który został wykonany przez firmę RE-MAT Jana Kopacza z Jeżowego.

W odbiorze technicznym uczestniczył Wójt Gminy Jeżowe Marek Stępak, Zastępca Wójta Gminy Jeżowe Stanisław Szot, radna i zarazem sołtys sołectwa Groble Barbara Fusiek, inspektorzy nadzoru: Andrzej Tarczyński, Stanisław Siek i Dawid Wór, dyrektor GCK Jeżowe Zbigniew Bednarz, prezes OSP Groble Mariusz Wojtanowicz, kierownik d/s dróg, inwestycji i remontów w UG Jeżowe Michał Wasyliszyn oraz wykonawca remontu – Jan Kopacz.

Koszt remontu biblioteki, świetlicy i budowy garażu wyniósł 600 tys. złotych. Remont części biblioteczno-świetlicowej został dofinansowany z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w kwocie 134 tys. złotych na które wnioskowało Gminne Centrum Kultury w Jeżowem.